Hakkımızda

Firmamız, Arya Kimyevi Maddeler San. Tic Ltd. Şti. Temmuz 2007 de kimya sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe ve teknik bilgi sahibi kişilerin bir araya gelmesiyle Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi?nde kurulup konusunda uzman kadrosu ile boya kimyasalları, yapı kimyasalları, gıda kimyasalları ve ambalaj satışında gerek toptan gerek perakende bazda müşterilerine hizmet sunmaya başlamıştır.

Firmamıza gelen her sipariş büyük bir hassasiyetle değerlendirilip müşterimize ulaşana kadar sevkiyatı yakından takip edilmektedir.

Şehir içi nakliye giderlerini üzerine alan firmamız şehir dışı ve yurt dışı siparişlerde en uygun fiyatı bulup sevkiyatı onay alarak yaptırmaktadır.

Süreç içerisinde güçlü distribütörlük ve bayiler olarak ilerlemeyi başaran firmamız sektörde kalabilmenin yolunun doğru ve güvenilir bir hizmet politikası belirlemekten geçtiğini kanıtlamış ve bu doğrultuda yenilikçi faaliyetlerini hızlandırmıştır.

Mevcut dünya pazarını yakından takip eden AR-GE bölümümüz ve kendi bünyemizde oluşturduğumuz lojistik departmanımız sayesinde kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterimize sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven prensibine dayalı çalışma anlayışımız ile sizleri yanımızda görmekten onur duyacağız.

Arya Kimya